Cursus Delpher
Deze cursus delen met een kennis?
Cursus Delpher
Verzorgd door de Bibliotheek Veluwezoom
Wat stond er in de krant op jouw geboortedag? Waar komt jouw familie vandaan? Wie hebben er allemaal gewoon in het huis waarin jij nu zelf woont? Je persoonlijke geschiedenis begint klein en ligt soms verborgen, maar als je goed leest en je verdiept in het verleden, is er altijd een groot verhaal te vinden! En dat is precies waar we naar op zoek gaan in de workshop die de Bibliotheek Veluwezoom in De Paperclip in 2022 organiseert. We gaan graven in Delpher, een gratis toegankelijke website ontwikkeld en beheerd door de Koninklijke Bibliotheek, met miljoenen gedigitaliseerde historische Nederlandse kranten, boeken, tijdschriften en radiobulletins uit bibliotheken, musea en andere erfgoedinstellingen. Welk verborgen verhaal ligt er op jou te wachten?
We helpen je zoeken in Delpher, artikelen downloaden en bewerken. Je krijgt ook informatie mee, zodat je thuis verder kunt “graven”.
Enige ervaring met het werken op een computer is nodig. Er zijn laptops aanwezig, maar natuurlijk kunnen de deelnemers ook hun eigen laptop of tablet meenemen.
Docent : Alberdine Tesink
Aantal lessen : 1 les
Kosten : € 10,00
Info : Lucie Brounen-Brals tel 026-3618921
Maximaal deelnemers per groep : 8
Cursus : Delpher ma 11/4 14.00
Code : 411
Dag : maandag
Tijd :14.00 – 16:00
Data : 11 apr